آزمون وکالت و‌ مشاوران خانواده قوه قضاییه روز جمعه برگزار می شودشهرام بازیار امشب  اظهار کرد: آزمون وکالت و‌ مشاوران خانواده قوه قضاییه سال ۱۳۹۹ در روز جمعه مورخه ۴ مهرماه در نوبت صبح و عصر در محل دانشگاه هرمزگان با همکاری سازمان سنجش برگزار می‌شود.

وی افزود: متقاضیان آزمون وکالت در کل کشور بیش از ۸۵ هزار نفر هستند که در استان ما در مجموع ۱۰۸۰ نفر داوطلب در این آزمون نام‌نویسی کرده‌اند که از این تعداد ۵۷۵ نفر آقا و ۵۰۵ نفر خانم هستند.

رییس مرکز وکلا و مشاوران خانواده قوه قضاییه هرمزگان بیان داشت: همچنین ۸۸ نفر داوطلب و‌ متقاضی اخذ پروانه مشاوران خانواده هستند که از این تعداد ۴۵ نفر مرد و ۴۳ نفر خانم هستند

به گفته بازیار، امتحان وکالت از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۲ ظهر  برگزار خواهد شد و آزمون مشاوران خانواده قوه قضاییه از ساعت ۱۵ تا 16.30 برگزار می‌شود و از عموم داوطلبان تقاضا داریم تا حتما با ماسک در محل آزمون حاضر شوند و تدابیر لازم برای فاصله‌گذاری اجتماعی در محل آزمون که تدارک دیده است را رعایت کنند.

بعد از اعلام نتایج و پذیرش در آزمون فرایند مصاحبه های تخصصی در چند مرحله شامل مصاحبه علمی ، شخصیتی و احراز صلاحیت متقاضیان شروع خواهد شد‌.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها