با حکم استاندار هرمزگان؛

«اکرم پور مرادی»، به سرپرست معاونت بازرسی و مدیریت عملکرد دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان منصوب شد استاندار هرمزگان با صدور حکمی، «اکرم پور مرادی» را به سمت سرپرست معاونت بازرسی و مدیریت عملکرد دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان، منصوب کرد.
«فریدون همتی»، استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به اکرم پور مرادی، آورده است:
با استعانت از ایزد منان، بنا به پیشنهاد مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی، با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت بازرسی و مدیریت عملکرد دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی، در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی، موفق و موید باشید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.
شایان ذکر است؛ اکرم پور مرادی پیش از این کارشناس دفتر حقوقی استانداری هرمزگان بود و در مجموع سابقه 12 سال فعالیت در دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری را در کارنامه دارد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها