پرونده کیوان امامی به ۳۰۰ تجاوز رسید 

تجاوز سریالی دختران دانشجو که پس از کشاندن طعمه‌هایش به خانه‌اش و خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز می‌کرد، به اتهام افساد فی‌الارض محاکمه خواهد شد.

 
به نوشته حادثه 24، پرونده کیوان‌.الف هم اکنون در شعبه سوم دادسرای امنیت و اخلاقی‏ تهران زیر نیز بازپرس روح الله رضاپورگتابی، تحت رسیدگی است و تا کنون حدود ۳۰ دختر جوان که وی به آنها تجاوز کرده از او شکایت کرده‌اند. این در حالی است که سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران امروز در جمع نمایندگان مجلس اعلام کرده که متهم به تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ۱۰ سال اعتراف کرده و ‏ماموران پلیس از مخفیگاه او فیلم‌های سیاهی از تجاوز به ۴۶ دختر کشف کرده‌اند. از بین شاکیان متهم که حدود ۳۰ نفر هستند، ۱۰نفر در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده و بقیه شاکیان نیز به صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. شاکیان این پرونده دختران جوانی ‏اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.
قرار است به زودی بازپرس پرونده قرار جلب به دادرسی(کیفرخواست) برای متهم به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به ‏دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.
به‌رغم اینکه پلیس و بازپرس پرونده به شاکیان اطمینان داده‌‌اند هویت آنها حفظ خواهد شد و هیچ اتهامی علیه خود آنها مطرح نخواهد بود اما هنوز عده زیادی از قربانیان حاضر به شکایت نشده‌اند.

به گزارش صبح ساحل، جمعه 31 مردادماه 99 اسم یک پسر در توئیت ترند شد گروهی دختر که خود را دانشجو در تهران معرفی کرده بودند شروع به افشا گری کردند و ک- الف را به فریب و تجاوز محکوم کردند.

لازم به ذکر است که کیوان امامی (امام وردی) پسر جوانی که از سال ۸۶ به دختران دانشجو تجاوز و آنان را وادار به سکوت می‌کرده است با شکایت ۴۰ نفر از قربانیان چندی پیش از سوی پلیس دستگیر شد.این پسر با چرب زبانی آنها را به خانه‌اش ‌کشانده و بعد از بیهوش کردن‌شان به  آنها تجاوز کرده بود.

غیرقابل انتشار: 1منتشر شده: 2
حسین
۲۳ مهر ۱۳۹۹
یه جای کار می لنگه بیهوش کردن یک کار تخصصی و خطرناک هست مگه میشه اینهمه دختر رو تو خونه بیهوش کرد بدون هیچ تلفاتی . اینجای داستان مشکوک هست
نازی
۲۳ مهر ۱۳۹۹
بعده چن سال تجاوز تازه ازش شکایت کردن خدا میدونه به چنتا دخترتاحالا تجاوز شده وازترس کسی چیزی نگفته
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها