رئیس پلیس راهور ناجا:

کاهش ۳۹ درصدی تردد خودروها در محورهای کشور/ ۱۸ هزار خودرو جریمه کرونایی شدندرئیس پلیس راهور ناجا آخرین اقدامات راهور در محدودیت های کرونایی را تشریح کرد.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از باشگاه خبرنگاران، «سردار سید کمال هادیانفر»، رئیس پلیس راهور ناجا، با اشاره به آخرین اقدامات راهور در محدودیت های کرونایی، گفت: مردم  خوشبختانه بسیار رعایت می‌کنند؛ طبق گزارش‌های گرفته شده از روسای راهور چند استان بزرگ، تردد مردم به شدت کاهش پیدا کرده و شاهد افزایش سرعت در معابر و بزرگراه های کشور نبودیم. البته که بیشتر دستگاه‌های امدادی در حال تردد هستند و آن‌ها نیز افزایش سرعت ندارند.

رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه کاهش تردد در کاهش تصادفات اثر گذار است، افزود: طی چند روز گذشته متوسط ۳۹ درصد کاهش تردد در محور‌ها داشتیم و به همین میزان ۴۷ درصد کاهش جانباختگان در محور‌های گزارش شده است و از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح حداقل تردد اتفاق می‌افتد.

هادیانفر اضافه کرد: طی چند شب گذشته حدود ۱۸ هزار پیامک شامل جریمه های کرونایی به رانندگان  صادر  شد  که  بخشی از آنها خودرو‌های امدادی و کارمندان بودند که اگر اسامی آن‌ها از طریق فرمانداری اعلام شود ما نیز نسبت به حذف جریمه آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

گفتنی است؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در سوم آذرماه گفت: در اجرای این طرح با همکاری نیروی انتظامی ۵۱ خودرو جریمه شدند. سعید ناجی با اشاره به ممنوعیت تردد در ساعت‌های ۲۱ شب تا ۴ صبح در شهر بندرعباس افزود: ۹۸ درصد شهروندان در اجرای این طرح همکاری کردند.

اگر محدودیت‌های جدید را رعایت نکنید، چقدر جریمه می‌شوید؟

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها