رئیس اداره ورزش و جوانان بستک

تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داریمرئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیات های ورزشی شهرستان بستک با سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش بستک دیدار کردند.

 

به گزارش صبح ساحل، یوسف برلس رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه روسای هیات ها با علی سلمانی سرپرست اداره آموزش و پرورش دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار یوسف برلس ضمن تبریک انتصاب  علی سلمانی به عنوان سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان بستک ابراز خرسندی کرد و گفت:  با توجه به تعطیلی اماکن ورزشی ، اداره ورزش وجوانان برنامه های چالش ورزش در خانه را از اول سال ۹۹ از طریق فضای مجازی به شدت دنبال می کند که ما از آموزش و پرورش درخواست داریم تا در زمینه فعالیت ورزش در خانه به دانش آموزان توصیه نمایند تا در خانه هایشان ورزش را رها نکنند.
برلس در ادامه افزود: برگزاری چالش ورزش در خانه و تشویق آن ها در این امر می تواند تحرک و شادابی بچه ها را دو چندان کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک گفت: بعد از نابودی ویروس کرونا با تفاهم نامه ای که فی مابین منعقد می گردد برای برگزاری مجدد ورزش دانش آموزی در سطح تمامی مدارس شهرستان و استعدیابی در این زمینه با آموزش و پرورش  تعاملات بسیار خوبی خواهیم داشت.

 

تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داریم


به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت
دیدار رئیس اداره ورزش با فرمانده سپاه

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بستک و روسای هیات ها با فرمانده سپاه بستک دیدار کردند.
به مناسبت هفته بسیج رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بستک با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند
یوسف برلس رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان بستک با برخی از روسای هیات های ورزشی به دیدار سرهنگ زارع فرمانده سپاه رفتند.
در این دیدار یوسف برلس گفت: بسیج یادگار امام راحل است و همواره این نیروی مردمی در کنار مردم بوده وخدمات آن نیز بر هیچ کس پوشیده نیست.
وی از خدمات رسانی بسیج به مناطق محروم وتهیه جهزیه به جوانان وهمچنین همکاری وهمراهی  بسیج با ورزش شهرستان تشکر کرد و از سرهنگ زارع به عنوان فرمانده سپاه بستک با اهدای لوحی تقدیر نمود.

تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داریم

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها