فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان:

علت مرگ آیلار 8 ساله مشخص شد/ خودکشی با مشارکت یک دوست 12 سالهدختر 8ساله ساکن بندرعباس با همکاری دوست12 ساله اش با انگیزه مشکلات خانوادگی بر اثر حلق آویز شدن فوت کرد. 
به گزارش صبح ساحل، سردار " غلامرضا جعفری"، فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان گفت: در پی اعلام کلانتري 17 شهرستان بندرعباس در مبني بريک فقره حلق آويزي واقع شهرستان بندرعباس و انتقال فرد به بيمارستان، ماموران انتظامي جهت بررسي موضوع به بيمارستان اعزام شدند.
وی افزود: پدر متوفی با حضور مأموران در اظهاراتش اعلام داشت دخترم شب گذشته بادخترهمسايه براي بازي به پشت بام منزل رفته و وقتي صبح از خواب بلند شدم ديدم دخترم در منزل حضور ندارد به پشت بام رفته و مشاهده کردم که با طناب خود را حلق آويز کرده است.
سردار جعفری اذعان داشت: با هماهنگي بعمل آمده اکيپي ازکارآگاهان مجرب پليس آگاهي متشکل از کارشناسان بررسي صحنه و رئیس اداره مبارزه با جرائم جنايي به محل حادثه اعزام و تحقيقات از خانواده و دوستان وی آغاز شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: به لحاظ اهميت وحساسيت موضوع پیگیری پرونده به صورت ويژه وجدي دستورکارقرار گرفت و کارآگاهان باحضور مجدد درصحنه نسبت به تحقيق از همسايگان ،دوستان و تمام افراد که با متوفي در ارتباط نزديک بودند، اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان اذعان داشت: مأموران طی اقدامات پلیسی به یکی از دوستات متوفی که دختری 12 ساله می باشد مظنون که نامبرده ابتدا منکر حضور در صحنه حادثه میشد اما با مشاهده ادله پلیسی بیان داشت که شب حادثه به منظور بازي به بالاي پشت بام رفتيم و با توجه اختلافات شدید خانوادگی و از آنجا که تحت تاثيرخودکشي يکي از دوستان خود بوديم ، تصميم گرفتیم خودکشي کنيم.
وی ادامه داد: این دختر نوجوان در ادامه اظهاراتش بیان داشت، نخست من خودم را حلق آويز کرده که تحمل ننموده و خودم را نجات دادم و سپس دوستم خودش طناب را دور گردنش پيچيد و سپس من نیز طناب را به سمت بالا کشيدم تا بي حال شد که باديدن وضعيت وي ترسيده و برای به نجات او اقدام کردم اما متاسفانه نتوانستم طناب را از گردنش باز کنم و از روی ترس محل را ترک کردم.
سردار جعفری بیان داشت: با دعوت از مقام قضائی ونماینده پزشکي قانوني وکارآگاهان پلیس آگاهي بازسازي صحنه انجام پرونده تکمیلا به دادگاه کيفري ارجاع شد و با توجه به وضعيت روحي و جسماني و دارا نبودن سن قانوني حسب دستور مقام قضائي متهم که دختری 12 ساله می باشد جهت نگهداري تحويل اداره بهزيستي شهرستان بندرعباس شد.
فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: فروپاشی و اختلافات شدید درون خانواده ضمن بر هم زدن تعادل روانی و عاطفی افراد، در خانواده هایی که از شالوده مستحکم و خوبی بر خوردار نیستند موجب بروز آسیب های اجتماعی دیگراز جمله فرار فرزندان از خانواده،خودکشی، سرقت، قتل، جنایت و ... می شود.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها