مشاهده آخرین صورتحساب سهام عدالت / ارزش سهام عدالت چقدر شد؟در پایان معاملات امروز بازار سهام هم‌زمان با رشد ۲/۷ درصدی شاخص کل ارزش سهام عدالت هم نسبت به دیروز ۴۰۰ هزار تومان رشد کرد.

به نوشته تجارت نیوز، در جریان معاملات امروز تقاضا در بازار سهام افزایش یافت و به تبع رشد شاخص کل ارزش سهام عدالت نیز رشد کرد و رشد ارزش سهام عدالت در حالی است که فروش سهام عدالت به علت افزایش عرضه در بازار سهام متوقف شده است. نمادهای فملی، فولاد، گروه‌های پالایشی، پتروشیمی و بانکی‌ها در جریان معاملات امروز روند صعودی داشتند و به علت تاثیر زیاد این نمادها در ارزش سهام عدالت، ارزش این سبد رشد خوبی داشت.

با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 8 میلیون و 348 و 30 درصد آن به 4 میلیون و 174 هزار تومان رسید.همچنین به دلیل تاثیر زیاد نمادهای بنیادین در ارزش سهام عدالت ارزش این سبد با رشد شاخص کل بیشتر می‌شود.

با توجه به رشد سهام عدالت همراه با شاخص کل ارزش سهام عدالت زمانی به سقف قبلی خود یعنی 21 میلیون تومان خواهد رسید که شاخص کل نیز در همان حوالی قرار بگیرد و برخی پیش‌بینی‌ها بازگشت شاخص کل به سقف قبلی خود را تا پایان سال محتمل می‌دانند.ابتکار:سهام عدالت، ضامن تسهیلات برای زنان سرپرست خانوار می‌شود

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها