رئیس پلیس راهور ناجا:

بازگرداندن نیم میلیون خودرو/ ۲۹۰ هزار خودرو جریمه کرونایی شدندرئیس پلیس راهور درباره آخرین وضعیت اجرای طرح محدودیت‌های تردد که به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر کووید-۱۹ اعمال شده است، توضیح داد.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از باشگاه خبرنگاران، «سردار سید کمال هادیانفر»، رئیس پلیس راهور با اشاره به اجرای طرح محدودیت‌های تردد در کشور گفت: حدود ۵۱۱ هزار تذکر و عودت خودروها به مبدأ را داشتیم، ۴۱۰ هزار پیامک را برای افراد متخلفی که با پلاک غیربومی قصد ورود به شهرهای قرمز و نارنجی داشتند و هم برای ممنوعیت تردد شبانه در ساعات ۲۱ شب تا ۴ صبح  ارسال کرده‌ایم.

رئیس پلیس راهور گفت: ما در روزهای اول تاکید کردیم که پیامک‌ها صرفا برای تذکر هستند و اعمال جریمه انجام ندادیم و این کار در شهرها و راه‌ها انجام شد و تاکید کردیم که همکاران ما در شهرها به صورت دستی جریمه نکنند و دوربین‌ها این مسؤلیت را عهده دار بودند.

وی افزود: در مجموع حدود ۲۹۰ هزار جریمه  در بخش‌های مختلف انجام شد که ۷۰ درصد این جریمه‌ها برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی بوده و ۳۰ درصد از این میزان جریمه برای ترددهای شبانه (از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح) اتفاق افتاده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها