دارندگان سهام عدالت بايد در سامانه سجام ثبت نام شوندسهام‌داران سهام عدالت که روش غیرمستقیم هستند برای شرکت در مجامع و دریافت سود سهام باید در سجام ثبت نام کنند.

  

به گزارش صبح ساحل، مهدي دسينه مديركل امور اقتصادي و دارايي استان هرمزگان عنوان كرد: كليه سهام‌داران روش غیرمستقیم سهام عدالت برای شرکت در مجامع و دریافت سود سهام تا پايان دي ماه فرصت دارند در سامانه سجام به آدرس www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت شوند و یا به دفاتر پیشخوان دولت در سراسر استان مراجعه نمايند.

 برای این  ثبت نام دو مرحله وجود دارد  که افراد می توانند از طریق فضای مجازی مرحله پیش ثبت نام را خودشان در منزل انجام دهند که  در این مرحله شرکت سرمایه گذاری بورس ۱۰ هزار تومان را به عنوان تعرفه این خدمات به صورت برخط از کاربران اخذ می کنند .

وی اضافه کرد: درصورتی که فردی نتوانست پیش ثبت نام را خودش انجام بدهد و یا به شبکه دسترسی نداشته باشد می تواند برای این مراحل هم به دفاتر پیشخوان و کافی نت ها مراجعه کند .

وی ادامه داد : اگر این کار از این روش انجام شود،  هزینه آن برای دفاتر پیشخوان  غیر از ۱۰ هزار تومان یاد شده ، ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان برای انجام پیش ثبت نام است  .

منتشر شده: 1
حمزه
۲۵ دی ۱۳۹۹
پس اونایی که مستقیم زدن پس چی اونا چه کار کنن
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها