لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور

هرنگ‌ جوان نخستین شکست را تجربه کردتیم فوتبال هرنگ جوان نخستین باخت خود را در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور تجربه کرد.

 

به گزارش صبح ساحل، تیم فوتبال هرنگ بستک که در دو دیدار قبلی خودش یک مساوی و یک برد در کارنامه داشت در سومین دیدار خودش در شیراز  مقابل پرسپولیس این شهر  با یک گل مغلوب شد. هرنگ جوان بستک با این شکست و با چهار امتیاز در مکان  پنجم قرار گرفته است.
خلیج فارس میناب دیگر نماینده هرمزگان در این گروه دیروز در کیش دست به کار بزرگی زد و استقلال را شکست داد تا با شش امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به ون پارس نقش جهان در مکان دوم جدول رده بندی به ایستاد. فولاد یکی دیگر از تیم های هرمزگان در  گروه پنجم می باشد.  این تیم از یک  بازی قبل خودش یک  باخت  در کارنامه دارد  با یک امتیاز بازی مقابل استوک شیراز در مکان دهم جدول رده بندی ایستاده است.
در گروه پنجم اين رقابت ها تيم های استقلال كيش ، خليج فارس ميناب ، هرنگ جوان بستک ، فولادهرمزگان ، پرسپوليس شيراز ، اميدواران مشيز كرمان ، سنگ آهن بافق يزد ، عقاب شيراز ، صنعت فولاد اصفهان ، استوک مرودشت فارس ، ون پارس نقش جهان اصفهان ، رضوانی اصفهان حضور دارند. مرحله نخست ليگ دسته سوم فوتبال با حضور ۶۵ تيم در پنج گروه به صورت دوره ای برگزار می شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها