مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان:

شرکت‌های فعال در استان از پرداخت مالیات شانه خالی نکنندمدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: شرکت‌های فعال در استان نباید از پرداخت مالیات و ایفای نقش خود شانه خالی کنند.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از تابناک، «مهدی دسینه»، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان در نشست مدیران بیمه‌های هرمزگان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: با توجه به نقش اقتصادی هرمزگان، خوشبختانه میانگین رشد صنعت بیمه در استان چشمگیر بوده و این نشانگر تلاش بیمه‌گران استان است.

دسینه با بیان اینکه حق بیمه ها نیز باید در استان مانده و در هرمزگان هزینه شود، گفت: قطعا هزینه این سرمایه در هرمزگان نقش بسزایی در رشد و تغییر مدل توسعه استان می‌شود. وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به آینده صنعت بیمه در استان خوشبینم، اضافه کرد: با توجه به رشد اقتصادی هرمزگان می‌توان آینده روشنی برای صنعت بیمه در استان متصور بود.

وی در پایان با بیان اینکه هماهنگی بین دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان نیازمند تعامل و همفکری است، افزود: ایجاد نگاهی یکپارچه در رشد هرمزگان حیاتی است و در این راه هرگز نباید قصور کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها