رشد 5 هزار واحدی شاخص بورسبه گزارش صبح ساحل و به نوشته برنا، در پایان معاملات امروز شاخص کل با رشد 5 هزار هزار واحدی به رقم یک میلیون و 175 هزار واحدی رسید. اما در مقابل شاخص کل هم وزن با افت 92 هزار واحدی به رقم 430 هزار و 851 واحدی رسید.

همچنین شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افت 60 واحدی به رقم 281 هزار و 434 واحد رسید و شاخص سهام آزاد شناور 5926 واحد رشد داشت و به سطح یک میلیون و 702 واحدی رسید.

در پایان معاملات امروز نمادهای اپال، برکت، شپنا، شستا، فملی، شتران و وتجارت پر تراکنش های بازار بودند. نمادهای فولاد، وغدیر، فخور، شبندر، شپنا، فملی و وامید بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند.

همچنین نمادهای صنعت0312، پالایش، برکت، دارایکم، اپال، شپنا، ایمن و فملی بیشترین ارزش معاملات را در بورس اوراق بهاداراز آن خود کردند و همچنین  نمادهای پارند، سپاس، کمتد، شبندر، امین، یافوت و شبریز از پر تقاضا ترین های بازار بودند.

در پایان معاملات فرابورس نیز شاخص کل بیش از40 واحد رشد داشت و به رقم 16 هزار و 945 واحد رسید نماد‌های کزغال، رافزا، وسپهر، سمگا، آریا، ذوب و شگویا از پر تراکنش های بازار بودند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها