دستگیری قاتل فراری در میناب فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری یکی از عاملین قتل دو مرد میانسال در یک عملیات پیچیده پلیسی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح ساحل و به نوشته مهر، عباس قاسمی گفت: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع قتل ۲ نفر میانسال در یکی از نقاط شهرستان میناب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران در صحنه و پس از بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شدد ۲مرد میان سال با انگیزه انتقام جویی توسط دو مرد مسلح به قتل رسیده اند که با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی مامورأن پلیس امنیت عمومی شهرستان مخفیگاه احدی از عاملین قتل مسلحانه دو مرد میانسال مینابی در یکی از روستاهای این شهرستان شناسائی شد.

فرمانده انتظامی میناب اذعان کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی باتشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام ودر یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و جهت انجام ادامه تحقیقات آن را به پلیس آگاهی تحویل دادند.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل و با صدور قرار روانه زندان شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها