کاهش سرقت ها، افزایش تصادفات در ایام نوروز 1400جانشین انتظامی ویژه کیش از کاهش 10 درصدی سرقت ها و افزایش 100 درصدی تصادفات خسارتی در ایام نوروز 1400 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

  

به گزارش صبح ساحل، سرهنگ فرج نظری با تأکید بر حضور 100 درصدی نیروهای پلیس جزیره کیش در طرح نوروزی 1400 گفت: با توجه به نبود محدودیت تردد همچون سال گذشته و افزایش ترددها 16 مورد تصادف خسارتی و 5 مورد تصادف  جرحی را شاهد بودیم که خوشبختانه مسدومین سرپایی مداوا شدند که درمجموع افزایش 100 درصدی تصادفات را در هر دو حوزه شاهد هستیم.

وی افزود: امیدواریم مردم عزیز با هدف حفظ فرهنگ ترافیک برند جزیره کیش نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی همکاری داشته و از طریق تماس با سامانه 120 پلیس راهنمایی و رانندگی را یاری رسانند.

جانشین انتظامی ویژه کیش از کاهش 10 درصدی سرقت ها و وقوع 8 مورد سرقت در ایام نوروز امسال خبر داد و گفت: عمده سرقت ها دوچرخه و پمپ آب بوده است. امیدواریم علاوه بر تشدید گشت های انتظامی، مردم عزیز هم در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام و همکاری نمایند و نسبت به افزایش ایمنی و حفظ اموال خود توجه بیشتری داشته باشند.

سرهنگ فرج نظری افزود: در تمام تعطیلات ایام نوروز نیروهای پلیس حضور 100 درصدی داشته و بیش از 1266 نفر به کلانتری ها مراجعه حضوری، 1170 نفر با سامانه 110 تماس داشته که 40 درصد تماس ها جنبه عملیات پلیسی و مابقی راهنمایی مخاطبین بوده است.

این مقام انتظامی از ارائه 385 مورد خدمات مشاوره ای در کلانتری ها با هدف تسریع در روند رسیدگی مطالبات مردمی و تسهیل در رفع مشکلات مردم شریف دانست و گفت: خدمت به مردم یک افتخار است و مشاهده حضور آنان و پویایی جزیره برای پلیس نشاط آور است .

جانشین انتظامی ویژه کیش ضمن آرزوی سلامتی برای مردم از آنان خواست از طریق تماس با سامانه 197 عملکرد نیروهای پلیس را در قالب انتقاد، پیشنهاد و تقدیر جهت تقویت نقاط قوت و حذف کاستی ها ارزیابی نمایند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها