برگزاری همایش بانوان کونگ فو کار شهرستان بندرعباس به طور هم زمان در محیط باز مدرسه نواب صفوی و پارک گلهابرگزاری همایش بانوان کونگ فو کار شهرستان بندرعباس به طور هم زمان در محیط باز مدرسه نواب صفوی و پارک گلها برگزار شد.
به گزارش صبح ساحل، مسلم عاشوری رئیس هیئت ضمن تبریک سال نو در این خصوص گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده با اعضای محترم هیئت رئیسه و دبیر هیئت در سال ۱۴۰۰ هم با یاری خداوند متعال و همراهی اساتید و مربیان پرتلاش مسابقات و همایش های گوناگونی را برگزار خواهیم کرد.
مسلم عاشوری در ادامه بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا تا این لحظه کلیه مسابقات و همایش ها را بصورت مجازی و یا اینکه در محیط های باز مدرسه و پارک ها برگزار کردیم تا هم آمادگی جسمانی ورزشکاران حفظ شود و هم اینکه از خطر این بیماری در امان باشند.
رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس ضمن تشکر از مسئول محترم برگزاری مسابقات و همایش های بانوان سرکارخانم سهیلا صبوری، گفت: برگزاری مسابقات و همایش های کونگ فو در سال ۱۴۰۰ هم بطور مستمر در بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد و تا ریشه کن نشدن این ویروس برگزاری مسابقات و همایش ها بصورت مجازی و یا در محیط باز به صورت انفرادی خواهد بود.
مسلم عاشوری در پایان اسامی شرکت کنندگان در همایش مجازی را به شرح زیر اعلام نمود:
در رده سنی نونهالان: ایدینا شهریاری پور، مهشید زارعی چم آسمانی، هستی خسرو آنجم، زهرا حیدری و آتنا آروانه
در رده سنی نوجوانان: زینب حیدری، دایانا گلمرادی زاده و احلام تودرجانی
در رده سنی جوانان: عارفه دهقانی، تارا سنگرزاده، ریحانه مظفری، کتایون قویدل، سحر مسافری، یاس خیلی قویدل، آوا کریمی و مهتا کریمی
در رده سنی بزرگسالان: ستاره مسافری، حنا جهانگیری، زهرا احمدی، فاطمه امامدادی طارمی، سما کهنسال و فاطمه دشتی حضور داشتند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها