تعطیلی ۹۰ درصد گروه‌های شغلی ۲، ۳ و۴ در بندرعباسمعاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس گفت: ٩٠ درصد؜ اصناف و بازاریان گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ همزمان با اجرای طرح محدودیت هوشمند مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان تطعیل شد.

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا، حسین باباخانی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی سطح شهر بندرعباس و بررسی آخرین وضعیت تعطیلی صنوف غیر ضرور و فعالیت گروههای شغلی ٢، ٣ و ٤ گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی و شهرستانی مقابله با بیماری کرونا و کاهش شیوع و همه گیری این بیماری برای تعطیلی اقدام شد که همکاری اصناف و بازاریان شهر و شهرستان بندرعباس قابل تحسین است.

وی ادامه داد: ضمانت‌های اجرایی این طرح در رابطه با تعطیلی گروه‌های شغلی ٢ ، سه و چهار برخوردهایی است که با متخلفان انجام می‌شود و در بررسی های میدانی مشخص شد تعداد اندکی از صنوف غیر ضرور تخلف و فعالیت داشتند که در همین راستا ٧ واحد صنفی متخلف پلمب شد.

باباخانی اضافه کرد: ٢٠ گشت تعزیراتی و بهداشتی در دو شیفت صبح و عصر بر اجرای طرح محدودیت های هوشمند در سطح شهر بندرعباس نظارت دارند که در صورت تخلف و تمرد از قانون، واحد صنفی متخلف به مدت ٢ هفته پلمب می‌شود.

منتشر شده: 1
mehrdad
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
کجان ؟ اکثرا بازن از ۲۲ بهمن تا سه راه دلگشا
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها