نمازجمعه فردا در بندرعباس برگزار نمی‌شودبا اعلام ستاد برگزاری نماز جمعه بندرعباس، نماز جمعه این هفته برای حفظ سلامت نمازگزاران با توجه به وضعیت قرمز کرونایی برگزار نخواهد شد.

به گزارش صبح ساحل، با اعلام وضعیت قرمز کرونای انگلیسی در بندرعباس، ستاد نماز جمعه این شهرستان از عدم برگزاری نماز جمعه این هفته خبر داد.

ستاد نماز جمعه شهرستان بندرعباس با توجه به شرایط خاص کرونایی هرمزگان و خصوصاً شهر بندرعباس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با نظر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان نماز جمعه این هفته بندرعباس برگزار نمی‌شود. 

مشروح اطلاعیه ستاد نماز جمعه بندرعباس به شرح ذیل است: 

مردم مومن و انقلابی بندرعباس: پیرو اطلاعیه و نظر ستاد مقابله با کرونا و تایید نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان و اعلام به ضرورت عدم برگزاری نماز جمعه این هفته با توجه به وضعیت شیوع بیماری در بندرعباس و تعهد ستاد برگزاری نماز جمعه به سلامت شهروندان محترم نماز جمعه بیستم فروردین ماه بندرعباس برگزار نمی‌شود در مورد جمعه‌های بعد متناسب با شرایط و پس از هماهنگی با مراجع ذیربط  بهداشتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا تصمیم لازم را اتخاذ و از طریق رسانه‌ها به اطلاع شهروندان محترم بندرعباس خواهد رسید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها