حقایقی عجیب درباره بیت کوین که تاکنون نشنیده‌اید!حقایق عجیبی در مورد بیت کوین وجود دارد که شاید کمتر کسی از آن‌ها آگاه باشد.

این روزها با رونق خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال، مردم کوچه و بازار در مورد امکان استخراج رمز ارزها صحبت می‌کنند. در حال حاضر چگونگی سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال دغدغه بسیاری از افراد در سراسر این گره خاکی است. برخی از صاحب‌ نظران  معتقدند که بلاکچین می‌تواند به فقر جهان پایان دهد.

بیت کوین یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال است که سهم چشمگیری از بازار را در اختیار دارد، حال آنکه حقایقی عجیب در مورد این ارز دیجیتالی مطرح است که کمتر به گوش مردم وحتی کاربران رسیده است.

۱-اگرچه کاربران اصلی بیت کوین همواره می‌خواهند ناشناس بمانند، اما حالا بانک‌ها و شرکت‌ها با مشاهده سودآوری این ارز، فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده‌اند.

۲-اولین پرداخت واقعی دنیا با استفاده از بیت کوین در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۱۰ اتفاق افتاد. یک برنامه نویس که در ۱۰ هزار بیت کوین سرمایه گذاری کرده بود تصمیم گرفت با آن دو پیتزا بخرد!

۳-آژانس امنیت ملی با استفاده از تجزیه و تحلیل‌هایی، توانستند خالق بیت کوین را پیدا کنند، اما هرگز نام او را علنی نکردند.

۴-معاملات بیت کوین با استفاده از یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی انجام می‌شود. کلید خصوصی شما پیوندی است که به شما امکان می‌دهد کیف پول بیت کوین خود را خصوصی و ایمن نگه دارید. با از دست دادن کلید خصوصی شما در واقع باعث از دست رفتن کل بیت کوین شما میشود و دیگر نمی‌توانید به بیت کوین‌های خود در شبکه دسترسی داشته باشید. همچنین باید گفت که اگر کسی به کلید‌های خصوصی شما دسترسی داشته باشد می‌تواند به راحتی به تمام بیت کوین‌های شما در شبکه دسترسی داشته باشد.

۵-شاید بدانید که استخراج بیت کوین می‌تواند سودآور باشد و حتی در یک زمان ممکن است فکر کرده باشید که سخت افزار استخراج بیت کوین را نیز تهیه کنید. اما باید بگوییم که قیمت‌های دستگاه‌های استخراج آنقدر بالا است که میلیون‌ها تومان برای شما هزینه دارد.

۶-شبکه بیت کوین در حال حاضر قدرتمندتر از بهترین ابر رایانه‌های جهان است.

۷- استخراج بیت کوین انرژی زیادی مصرف می‌کند. در واقع، به همین دلیل مردم نگران هستند که استخراج بیت کوین باعث از بین رفتن محیط زیست می‌شود. جالب است که بدانید، یک معامله واحد بیت کوین، انرژی کافی برای تأمین انرژی سه خانه را می‌گیرد!

نرخ انواع ارزهای شاخص دیجیتال در روند معاملات کیف پول‌های الکترونیکی در بستر بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی امروز به شرح زیر است:

قیمت بیت کوین امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰+ جدول قیمت ارزهای دیجیتال

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها