مدیر شعب بانک ملت استان با رییس اتاق بازرگانی هرمزگان دیدار و گفت‌وگو کردندمدیر امور شعب بانک ملت هرمزگان در پنجم اردیبهشت ماه، با «محمدرضا صفا»، رییس اتاق بازرگانی بندرعباس و «رضایی»، دبیر کل اتاق دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش صبح ساحل، «علیرضا رحیمی پور» که به تازگی سکان مدیریت امور شعب بانک ملت هرمزگان را در دست گرفته است، امروز با همراهی «طبسی»، معاونت اعتباری شعب بانک ملت و «ناصری»، رییس شعبه بندرعباس با ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس دیدار و گفتگو کردند.
رییس اتاق بازرگانی بندرعباس در این دیدار خواستار حمایت های ویژه بانک ها از بازرگانان شد و گفت: دریافت سرمایه در گردش می‌تواند بسیاری از مشکلات واحدهای اقتصادی استان را برطرف کند از این رو باید بانک‌ها نقش خود را در تأمین سرمایه در گردش ایفا کرده و در بازپرداخت تسهیلات نیز شرایط را برای بخش خصوصی تسهیل کنند.
صفا افزود: امروز فرزندان هرمزگان با کارآمدی و شایستگی که دارند پست‌های مدیریتی مهم و کلیدی استان را هدایت می‌کنند که نوید بخش آینده‌ای درخشان در اقتصاد این استان است.  
مدیریت امور شعب بانک ملت استان نیز در این دیدار بر تعامل هر چه بیشتر با بخش خصوصی تاکید کرد و افزود: شاکله اقتصاد کشورهای موفق در دستان بخش خصوصی است و امروز بیش از هر زمان دیگری بخش خصوصی به حمایت بانک ها نیاز دارد.
رحیمی پور ادامه داد: یکی از راه های تحقق شعار سال جاری حمایت از بخش خصوصی و تولیدکننده واقعی است که در این راستا دولت و بانک ها باید همکاری بیشتری داشته باشند.
وی اضافه کرد: امروز مفتخریم که اعلام نماییم که بیشترین خدمات بانکی را به تجار و بازرگانان ارائه می دهیم و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها