عباس روزپیکر:

داوران تجربه کافی را نداشتندسرمربی تیم فوتسال فولاد هرمزگان در پایان بازی تیمش مقابل تیم خانه صنعت کرمانشاه گفت: در روزی که می توانستیم سه امتیاز را بگیریم بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید. عباس روزپیکر بیان داشت: شاگردانم تلاش زیادی برای گل زدن داشتند اما با بدشانسی توپ ها وارد دروازه تیم کرمانشاهی نشد.

 

به گزارش صبح ساحل، سرمربی تیم فولاد هرمزگان در باره قضاوت داوران این بازی گفت: داوران این بازی کم تجربه بودند و در جای گیری هم مشکل داشتند. اشتباه خاصی در محوطه جریمه نیفتاد اما خطاهای نمی گرفتند که اگر می گرفتند تیم حریف پنج خطا می شد و ما می توانستیم به پنالتی دوم دست پیدا کنیم.
وی در مورد بازی های آینده تیم فولاد  هم گفت: چند بازی سختی پیش رو داریم اما یقینا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا جایگاه بهتری در جدول رده بندی داشته باشیم.
روزپیکر بیان داشت: برای هر بازی برنامه جداگانه ای داریم و برای سه بازی باقی مانده و گرفتن نتایج کامل طبق برنامه پیش خواهیم رفت.‌ تیم فولاد هرمزگان در هفته دوازدهم در آبادان به دیدار تیم صدرنشین گروه نماسازان خواهد رفت. این بازی پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت برگزار خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها