ورود و خروج به بندرعباس محدود می شودفرماندار بندرعباس از ممنوعیت خروج از شهر به سمت روستاها و ورود پلاک‌های غیر بومی به این شهرستان خبر داد و گفت: با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

  

به گزارش صبح ساحل، عزیزاله کناری در نشست روز دوشنبه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اظهار داشت: با توجه به تعطیلی‌های پیش رو و ضرورت جلوگیری از ترددهای غیر ضرور در راستای کمک به قطع زنجیره انتقال این ویروس این اقدام انجام می‌شود.

وی یادآور شد: براساس مصوبه‌های ستاد مدیریت بیماری کرونای هرمزگان خروج از بندرعباس و سایر شهرها به سمت روستاها و از روستا به شهر ممنوع بوده و در صورت خروج مشمول اعمال قانون ممنوعیت طرح ورود به مناطق قرمز خواهند شد.

وی اضافه کرد: بنابراین ورود هرگونه خودرو با پلاک غیر بومی به بندرعباس ممنوع و در ورودی‌های این شهرستان توسط عوامل ذی‌ربط کنترل و در صورت ضرورت اعمال قانون منع ورود به شهرهای قرمز نسبت به آنها انجام می‌شود.

فریدون همتی، استاندار هرمزگان روز گذشته اعلام کرد: روند شیوع کرونا در استان به دلیل کاهش رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، رو به افزایش است.

همتی در نشست ستاد  استانی مقابله با کرونا افزود: هفته گذشته شمار فوتی‌های ناشی از کرونا در استان از ۱۰ نفر هفته قبل از آن، به ۴۲ تن افزایش یافت.

فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه در هفته گذشته فوتی قطعی ناشی از کرونا در هرمزگان پنج برابر افزایش یافته است، بیان داشت: فوت ناشی از مشکلات تنفسی هم در هفته‌ای که گذشت، سه برابر افزایش یافته است.

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها