مرحله نهایی  فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور

ستارگان کلاهی در یزد به مصاف حریفان خود می رود مرحله نهایی مسابقات فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور، انتخابی لیگ دسته اول از فردا بیست و سوم  اردیبهشت‌ماه به مدت سه روز به میزبانی یزد برگزار می‌شود.
به گزارش صبح ساحل، در این رقابت ها تیم ستارگان کلاهی میناب به عنوان نماینده هرمزگان در گروه دوم مسابقات با تیم‌های نوین فولاد یزد میزبان ،  مقاومت کوثر تهران، مدرسه عالی حرفه‌ای مشهد هم گروه است. مرحله نهایی مسابقات فوتبال مناطق جوانان باشگاه های کشور در چهار گروه برگزار می شود.
مسابقات گروه دوم در ورزشگاه کارگران یزد برگزار می شود، تیم‌های اول و دوم گروه به لیگ دسته یک جوانان صعود می‌کنند. تیم ستارگان کلاهی فردا در نخستین بازی از ساعت ساعت ۱۸:۳۰ با فولاد نوین یزد میزبان بازی می کنند. ستارگان کلاهی جمعه بیست و چهارم اردیبهشت ساعت ۱۶:۳۰ با مقاومت تهران و شنبه بیست و پنجم با تیم عالی بابک مشهد در ساعت ۱۶:۳۰ بازی می کند. 
تیم ستارگان کلاهی در دو بازی مرحله حذفی این رقابت ها تیم منتخب ایرانشھر را از پیش رو برداشت و با چهار امتیاز به مرحله نهایی راه یافت. 
 در این دوره از مسابقات برای تیم کلاهی میناب محمد رضا عباس زاده ، احسان امیری رودباری، حمزه ملاحی ، جواد ذاکری ، هارون محمدیان، مصطفی ملاحی، حمیدرضا فلاحت، یوسف بحری، هادی زرنگاری ، محمدرحیمی، اسماعیل محمدیان، امیرحسین رحیمی، علیرضاصالحی، امیرنقیبی، حسین بنذرکیان، محسن دندیس، مجیدفیروزی، میلادسورگی، محمدذاکری، محمدامین حسین نسب، محمدپورزاهد، علی اکبرپورعلی، محسن ذاکران و بنیامین شعبانی بازی می کنند.  کادر فنی این تیم را  طاهرملاحی سرمربی،  سعدی نایبندی ، علی بالی ملاحی، ایمان هرمزی و علی حیدری مربیان، ابراهیم زارعی تدارکات و مدیرتیم مصطفی قریشی نیا تشکیل می دهند.‌ نوین سایپا بندرعباس دیگر نماینده هرمزگان در این رقابت ها نتوانست جواز حضور در مرحله نهایی را به دست بیاورد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها