مرحله نهایی  فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور

ستارگان کلاهی مقابل میزبان یک امتیاز گرفت مرحله نهایی مسابقات فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور، انتخابی لیگ دسته اول  به میزبانی یزد آغاز شد.
به گزارش صبح ساحل، در این رقابت ها تیم ستارگان کلاهی میناب به عنوان نماینده هرمزگان در گروه دوم مسابقات با تیم‌های نوین فولاد یزد میزبان ،  مقاومت کوثر تهران، مدرسه عالی حرفه‌ای مشهد هم گروه است. 
تیم ستارگان کلاهی در نخستین بازی به دیدار فولاد نوین یزد میزبان بازی این مسابقات رفت. 
تیم یزدی در دقیقه ۴۸ بازی توسط مهدی کریمی به گل رسیدند اما در دقیقه ۵۳ شاگردان طاهر ملاحی در تیم ستارگان کلاهی با گلی که 
امیرحسین رحیمی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند بازی را مساوی کردند. در دقیقه ۹۵ داور بازی یک پنالتی به سود میزبان گرفت که دروازه بان تیم کلاهی آن را مهار کرد. دلور دستور به تکرار ضربه پنالتی داد که این بار هم توپ به تیرک دروازه خورد که داور مسابقه باز هم دستور به تکرار ضربه داد که بازی وارد حاشیه شد ولی در پایان ختم به خیر شد و بازی با همان نتیجه یک یک مساوی به پایان رسید. 
در بازی اول این گروه تیم فوتبال مقاومت کوثر تهران در دیدار افتتاحیه با نتیجه ۲ بر صفر تیم مدرسه عالی حرفه‌ای مشهد مقدس را  شکت داد. ستارگان کلاهی امروز جمعه بیست و چهارم اردیبهشت ساعت ۱۶:۳۰ با مقاومت تهران و فردا شنبه بیست و پنجم با تیم عالی بابک مشهد در ساعت ۱۶:۳۰ بازی می کند. 
مسابقات گروه دوم در ورزشگاه کارگران یزد برگزار می شود، تیم‌های اول و دوم گروه به لیگ دسته یک جوانان صعود می‌کنند. 
تیم ستارگان کلاهی در دو بازی مرحله حذفی این رقابت ها تیم منتخب ایرانشھر را از پیش رو برداشت و با چهار امتیاز به مرحله نهایی راه یافت. 
 در این دوره از مسابقات برای تیم کلاهی میناب محمد رضا عباس زاده ، احسان امیری رودباری، حمزه ملاحی ، جواد ذاکری ، هارون محمدیان، مصطفی ملاحی، حمیدرضا فلاحت، یوسف بحری، هادی زرنگاری ، محمدرحیمی، اسماعیل محمدیان، امیرحسین رحیمی، علیرضاصالحی، امیرنقیبی، حسین بنذرکیان، محسن دندیس، مجیدفیروزی، میلادسورگی، محمدذاکری، محمدامین حسین نسب، محمدپورزاهد، علی اکبرپورعلی، محسن ذاکران و بنیامین شعبانی بازی می کنند.  کادر فنی این تیم را  طاهرملاحی سرمربی،  سعدی نایبندی ، علی بالی ملاحی، ایمان هرمزی و علی حیدری مربیان، ابراهیم زارعی تدارکات و مدیرتیم مصطفی قریشی نیا تشکیل می دهند.‌ نوین سایپا بندرعباس دیگر نماینده هرمزگان در این رقابت ها نتوانست جواز حضور در مرحله نهایی را به دست بیاورد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها