«مصطفی تاج زاده» در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد«مصطفی تاج زاده»، معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت دقایقی قبل با حضور در وزارت کشور برای کاندیداتوری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. در زمان ثبت‌نام فخرالسادات محتشمی‌پور همسر تاجزاده، او را همراهی می‌کرد.

به گزارش صبح ساحل، «مصطفی تاج زاده»،  نامزد انتخابات 1400 در پس از ثبت نام در نشت خبری خود یک بیانیه را خواند. شروع بیانیه این گونه بود:« من سیدمصطفی تاج‌زاده یک شهروند، معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات، معاون امور بین‌الملل دولت میرحسین موسوی، یک اصلاح‌طلب، یک زندانی سیاسی هفت‌ساله و یک ایرانی رسماً نامزد کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری شدم». وی در ادامه با برشمردن مواردی از سیاست های جاری کشور و مخالفت خود با آنها گفت: با تبعیض در استخدام و گزینش‌های سیاسی مخالفم. من با انحصار و تک‌صدایی در صداوسیما مخالفم.

این داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری که با همسرش در ستاد انتخابات کشور حاضر شد در ادامه اظهارکرد: من با قوانین تبعیض‌آمیز علیه زنان مخالفم.

تاج‌زاده تاکید کرد: با شکل‌گیری بنگاه‌های خصولتی و سپردن اموال ملت به باندهای بی‌نام و نشان مخالفم. با حراج اموال ملی و کالایی‌کردن آموزش و بهداشت و از میان‌رفتن فرصت‌های رشد و پیشرفت تک تک ایرانیان مخالفم. من با فیلترینگ شبکه‌های مجازی مخالفم.

معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات با بیان اینکه من رشد اقتصادی را در دسترس می‌بینم، ادامه داد: من مهار گرانی و تورم را که کمر قشرهای وسیعی از مردم را خم کرده است، ممکن می‌دانم. ما می‌توانیم و باید به گرانی و رکود و بیکاری که گروه‌های بسیاری را به زیر خط فقر رانده، پدران و مادران زیادی را شرمسار فرزندان کرده، کرامت میلیون‌ها شهروند را نشانه گرفته و جایگاه ایران را در جهان تضعیف کرده است، پایان دهیم.

در بخش پایانی تاج زاده با اشاره به اینکه شاید بسیاری از موارد گفته شده رویا باشد تاکید کرد:"من هم تیم و برنامه و هم رویایی دارم. رویای رفع تبعیض. رویای رفع گرانی. رویای ایرانی آباد و..

این بخش از بیانیه تاج زاده بی شباهت ترانه یغما گلرویی است که در آن می گوید من رویایی دارم

منبع: اقتصاد نیوز/ ایلنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها