مرحله نهایی  فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور

ستارگان کلاهی دومین بازی را هم مساوی کرد روز دوم‌ مرحله نهایی مسابقات فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور، انتخابی لیگ دسته اول  به میزبانی یزد با نتیجه مساوی برای نماینده هرمزگان به پایان رسید. 
 
به گزارش صبح ساحل، تیم ستارگان کلاهی در دومین  بازی مرحله نهایی فوتبال مناطق جوانان باشگاه‌های کشور به دیدار مقاومت تهران رفت که این بازی با نتیجه سه سه مساوی به پایان رسید.
در این بازی محمدامین حسین نسب دو گل و اسماعیل محمدیان برای ستارگان کلاهی گلزنی کردند. نماینده هرمزگان در اولین بازی خودش هم دیروز مقابل میزبان مسابقات نوین فولاد یزد یک یک مساوی کرد. ستارگان کلاهی فردا شنبه بیست و پنجم در آخرین بازی این مرحله با تیم عالی بابک مشهد در ساعت ۱۶:۳۰ بازی می کند.  در این رقابت ها تیم ستارگان کلاهی میناب به عنوان نماینده هرمزگان در گروه دوم مسابقات با تیم‌های نوین فولاد یزد میزبان ،  مقاومت کوثر تهران، مدرسه عالی حرفه‌ای مشهد هم گروه است. مسابقات گروه دوم در ورزشگاه کارگران یزد برگزار می شود، تیم‌ های اول و دوم گروه به لیگ دسته یک جوانان صعود می‌کنند. 
تیم ستارگان کلاهی در دو بازی مرحله حذفی این رقابت ها تیم منتخب ایرانشھر را از پیش رو برداشت و با چهار امتیاز به مرحله نهایی راه یافت. 
 در این دوره از مسابقات برای تیم کلاهی میناب محمد رضا عباس زاده ، احسان امیری رودباری، حمزه ملاحی ، جواد ذاکری ، هارون محمدیان، مصطفی ملاحی، حمیدرضا فلاحت، یوسف بحری، هادی زرنگاری ، محمدرحیمی، اسماعیل محمدیان، امیرحسین رحیمی، علیرضاصالحی، امیرنقیبی ، حسین بنذرکیان ، محسن دندیس، مجید فیروزی، میلاد سورگی، محمد ذاکری، محمدامین حسین نسب، محمدپور زاهد، علی اکبر پورعلی، محسن ذاکران و بنیامین شعبانی بازی می کنند.  کادر فنی این تیم را  طاهرملاحی سرمربی،  سعدی نایبندی ، علی بالی ملاحی، ایمان هرمزی و علی حیدری مربیان، ابراهیم زارعی تدارکات و مدیرتیم مصطفی قریشی نیا تشکیل می دهند.‌
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها