شناسایی یک تبعه پاکستانی مبتلا به سوش هندی در مینابوزیر بهداشت از شناسایی یک تبعه پاکستانی مبتلا به سوش هندی در میناب خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهور و با حضور «همتی»، استاندار هرمزگان، «دکتر رئوفی»، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و «دکتر حسین فرشیدی»، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در حال برگزاری است.

دکتر نمکی وزیر بهداشت در ابتدای این نشست با بیان اینکه علی رغم انجام اقدامات مثبت برای کنترل کرونا در هرمزگان، یک روستای جدید علاوه بر دو روستای کوشکنار و امانی در پارسیان قرنطینه شده است.

به گفته وزیر بهداشت، در تعطیلات عید فطر کمترین پروتکل شکنی صورت گرفت و مردم مناطق مختلف از جمله استان هرمزگان، دستورالعمل ها را در سطح قابل قبولی رعایت کرده اند.

نمکی همچنین از شناسایی یک تبعه پاکستانی مبتلا به سوش هندی در میناب خبر داد و گفت او در قرنطینه است و اقدامات لازم مراقبتی در حال انجام است.

شیوع ویروس هندی در استان های جنوبی و تسری آن به کل کشور از جمله نگرانی های وزیر بهداشت بود که در همین خصوص از مجموعه علوم پزشکی در استان های جنوب کشور خواست به شدت مراقبت های لازم را انجام دهند.

وزیر بهداشت همچنین گفت دو محموله واکسن برای تزریق به گروه های هدف روز یکشنبه و دوشنبه وارد کشور می شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها