یک هرمزگانی، مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش شدطی حکمی از سوی جعفر آهنگران، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، عبدالنبی شرفی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش منصوب شد.

 

به گزارش صبح ساحل، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش صبح دوشنبه ۱۷ خرداد با حضور ناصر آخوندی، مصطفی خانزادی، سعید پورعلی، ابوالفضل طیبی، عبدالنبی شرفی و جمعی از مدیران منطقه آزاد کیش در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

عبدالنبی شرفی سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش ضمن تشکر از مسولان و هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش بر تخصص و نظامند بودن اقدامات انجام شده در این شرکت اشاره کرد و گفت: از اهداف کلی و مهمترین وظایفی که پیگیر خواهم بود؛ تسهیل و تسریع استاندارد سازی ساخت و ساز، حل مشکلات پیش رو و پاسخگویی به نیازهای ساکنان کیش است.

شرفی در ادامه با ذکر اینکه از طرح های خلاقانه و نو آورانه نیز استقبال می کنیم اظهار کرد: ارتباط بدون واسطه با مردم، تدوین برنامه کوتاه مدت برای رفع مشکلات و برنامه دراز مدت برای طرح هایی که به نفع ساکنان کیش است از جمله برنامه های آتی ما است.

در پایان این مراسم مصطفی خانزادی معاون فنی و زیر بنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، به نمایندگی از جعفرآهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عبدالنبی شرفی را به عنوان سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش معرفی و از خدمات ارزنده ابوالفضل طیبی نیز با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد.

لازم به ذکر است که عبدالنبی شرفی یکی از کیشوندان است که در دوره قبل شورای شهر با کسب بیشترین آرا به عنوان نفر اول وارد این شورا شد، وی هم اکنون ریاست هیئت تنیس جزیره را نیز بر عهده دارد. 

در حکم جعفر آهنگران خطاب به شرفی آمده است:

نظر به تجارب و سوابق ارزنده ، آشنایی به امور شهری و عمرانی بدینوسیله جنابعالی را به عنوان سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات بر می گزینیم. انتظار می رود با همراهی و تشریک مساعی فعالانه همه بخش های درون و برون سازمانی، جزیره زیبای کیش بیش از گذشته، شاهد توسعه کمی و کیفی خدمات شهری و افزایش سطح امور رفاهی و تفریحی باشد.

نقش شرکت یاد شده در تحقق چشم انداز ” کیش برای همه ” برجسته و تعیین کننده است، به یقین از تمام ظرفیت برای دستیابی به آن استفاده خواهد شد.

لازم است زیبایی شهری، عمران و آبادانی با اتخاذ تدابیر و برنامه ریزی به سراسر جزیره تعمیم یابد. از خدای بزرگ برای جنابعالی توفیق خدمت بیشتر به کیشوندان عزیز را مسئلت دارم.

  

شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش به عنوان بازوی اجرایی سازمان منطقه آزاد کیش در امور خدمات مطلوب شهری، عمرانی و زیر بنایی، بسترسازی و فراهم کردن امکانات، توسعه زیرساخت و مکانیزه نمودن سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی فعالیت می‌کند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها