لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور 

شهرداری بندرعباس در گروه دوم قرار گرفت مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰با حضور مهرداد شفیعی مسئول فوتبال ساحلی، محمدرضا تهرانی از مسئولان کمیته نقل و انتقالات، مجتبی خداپرست مدیر حراست سازمان لیگ، خانم خالدی از مسئولان کمیته فوتبال ساحلی سازمان لیگ، امیرحسین فراهانی و احسان خداوردی از مسئولان کمیته مسابقات به صورت آنلاین برگزار شد.
به گزارش صبح ساحل، در این جلسه آخرین قوانین و مقررات نقل و انتقالات برای نمایندگان باشگاه ها تبیین شد.  بر اساس قرعه کشی انجام شده ۱۰ تیم حاضر در مسابقات حریفان خود را شناختند. تیم شهرداری بندرعباس تنها نماینده هرمزگان در این رقابت‌ها در گروه دوم با تیم های مقاومت گلساپوش یزد، شهریار ساری، ایفا اردکان و دریانوردان بوشهر هم گروه شد. در گروه اول این رقابت ها هم تیم های صنعت فرش حداد اصفهان ، شاهین خزر رودسر،  پارس جنوبی بوشهر ، پاس گناوه و سپاهان سمنان با هم به رقابت می پردازند. در هفته اول این رقابت ها شهرداری بندرعباس میزبان تیم مقاومت گلساپوش یزد می باشد. صنعت فرش حداد اصفهان با شاهین خزر رودسر، پارس جنوبی بوشهر با پاس گناوه و شهریار ساری با  دریانوردان بوشهر بازی می کنند.‌ تیم های سپاهان سمنان و ایفا اردکان در هفته اول  استراحت دارند. در هفته دوم پاس گناوه با  سپاهان سمنان، شاهین خزر رودسر با  پارس جنوبی بوشهر، دریانوردان بوشهر با ایفا اردکان و مقاومت گلساپوش یزد با شهریار ساری دیدار خواهند کرد. تیم های شهرداری بندرعباس و صنعت فرش حداد اصفهان در این هفته استراحت دارند. در هفته سوم شهریار ساری از تیم شهرداری بندرعباس پذیرایی خواهد کرد.
پارس جنوبی بوشهر با صنعت فرش حداد اصفهان، سپاهان سمنان با شاهین خزر رودسر و ایفا اردکان با مقاومت گلساپوش یزد بازی خواهند کرد.
تیم های پاس گناوه و دریانوردان بوشهر در این هفته استراحت دارند. در هفته چهارم شهرداری بندرعباس در خانه با تیم ایفا اردکان یزد دیدار خواهد کرد.‌ شاهین خزر رودسر به مصاف پاس گناوه می رود. صنعت فرش حداد اصفهان با سپاهان سمنان و مقاومت گلساپوش یزد با  دریانوردان بوشهر بازی می کنند. تیم های پارس جنوبی بوشهر و شهریار ساری در این هفته استراحت دارند. 
در هفته پنجم و پایانی نیم فصل نخست دریانوردان بوشهر میزبان تیم شهرداری بندرعباس است. سپاهان سمنان با  پارس جنوبی بوشهر بازی خواهد کرد. پاس گناوه به دیدار صنعت فرش حداد اصفهان می رود و ایفا اردکان یزد با شهریار ساری بازی می کند.  
تیم های شاهین خزر رودسر و مقاوکت گلساپوش یزد در این هفته استراحت دارند.  مسابقات  لیگ برتر فوتبال ساحلی هفته آخر خرداد آغاز خواهد شد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها