رییس ستاد تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی در جشن بزرگ انتخابات مطرح کرد

تامین یارانه ۴۵۰ هزار تومانی از منابع پنهانی دولت به گزارش صبح ساحل، «حسن مریدی‌زاده»، رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی در استان هرمزگان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات گفت: امیدواریم در آزمونی که به زودی از مردم ایران گرفته می شود، سربلند بیرون آییم و با مشارکت حداکثری بتوانیم پیام اتحاد و همدلی را به گوش جهانیان برسانیم. وی اظهار کرد: مهمترین نکته ای که مورد توجه کاندیدای دیگر هم قرار گرفت بحث یارانه ی ۴۵۰ هزار تومانی بود که محسن رضایی وعده داده است از منابع یارانه های پنهانی تامین خواهد شد، حمایت از زنان و ایجاد اشتغال برای آنان، تحول مسکن و حل مشکلات اقتصادی از دیگر برنامه های این کاندید ریاست جمهوری است. وی افزود: مسئولان کشور توسط مردم انتخاب خواهند شد و می‌دانیم که با حضور پر شور خود قاطعانه تکلیفشان را انجام خواهند داد و این فرصت بزرگی است که با همت بلند و بصیرت سرنوشت خود را انتخاب کنیم.
مریدی‌زاده با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح مهمترین اصل در انتخابات است، اظهار کرد: توصیه می کنیم مردم از بین ۷ گزینه ی تایید صلاحیت‌شده از سوی شورای نگهبان فردی که اصلح‌تر است را انتخاب کنند تا بزرگ‌ترین معضل حال حاضر کشور که مشکل معیشتی همه اقشار جامعه است را حل کند. وی در ادامه گفت: محسن رضایی در دوران جنگ حضور موثری داشت و با کسب اجازه از امام خمینی (ره) فرماندهی سپاه را بر عهده گرفت و با ایجاد وحدت بین سپاه و ارتش با مدیریت و هم‌فکری و استفاده از نیروهای کارآمد موفق شدند جنگ را به خوبی اداره کنند.
مریدی‌زاده افزود: این کاندیدای مردمی از همان زمان هم در پی رفع محرومیت زدایی بودند و موفق شدند سند چشم انداز ۱۴۰۰ را تنظیم و به دنبال اهداف چشم انداز ۱۴۲۰ نیز باشند و ایشان قبل از کاندید شدن در مجمع تشخیص مصلحت نظام هم به مردم خدمت رسانی می کردند. مریدی‌زاده اضافه کرد: اعلام کرده است که تمام افراد اعم از اصلاح طلبان، اصول گرایان، اهل تسنن و تشیع در دولت آینده اگر با همدلی مردم انتخاب شوم، جا دارند.
رییس ستاد تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی در هرمزگان عنوان کرد: رضایی نام دولت خود را اقدام و تحول نام‌گذاری کرده است و با توجه به ظرفیت های کشور قصد دارد تحولات بنیادینی را در عرصه وضع اداری و سیاسی کشور ایجاد کند و هم‌چنین در نظر دارد با خدمات تازه‌ای تحول را در کشور محقق کند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها