تقدیر از حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو به عنوان روابط عمومی برترحوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو طی یکسال گذشته فعالیتهای قابل قبولی در جهت ارتقاء عملکرد داشته و سعی کرده تا در مسیر توسعه و تحقق سیاستهای کلی مجموعه گامهای مؤثری بردارد.
به گزارش صبح ساحل، با درنظر گرفتن پارامترهایی همچون ارتباط با مجموعه رسانه های خبری و رسانه ملّی در فضای مجازی ، تولید خبر و محتوا ، تهیه کلیپ ، توسعه ارتباطات با دستگاه ها و نهادها از جمله صنایع ، و پرداختن به رسالتهای اجتماعی یک رشد 350درصدی را در عملکرد یک ساله این حوزه شاهد هستیم که نتیجه همکاری منسجم تیمی در بخشهای مختلف و ارتباط قوی در تمامی سطوح سازمانیست.
لازم به ذکر است که همراهی ، حمایت ها و نگاه حرفه ای شخص دکتر حمید رضائیان اصل به عنوان مدیرعامل مجموعه ایزوایکو نقش محوری در تحقق این مهم داشته که توانسته این همکاری را شکل دهد.
مجموعه ایزوایکو به عنوان بزرگترین مجتمع صنایع دریایی و فراساحلی ایران با انجام پروژه های بزرگ ملی خود را به عنوان برندی بین المللی و رقیبی قدرتمند در منطقه معرفی کرده است ؛ از این رو حوزه ارتباطات و امور بین الملل این مجموعه نقش مهمی در انعکاس مؤثر این فعالیتها دارد و تلاش میکند همگام با برنامه توسعه افق 1404 ایزوایکو در راستای تحقق اهداف کلان گام بردارد.
در هفته گذشته با حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان در مجموعه ایزوایکو طی نشستی از همکاران حوزه ارتباطات و امور بین الملل این مجموعه صنعتی تقدیر به عمل آمد
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها