جلسه مدیران و معاونین بنیان مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان برگزار شد؛

بازنگری و به روز رسانی ساختار بنیاد مسکن در دستور کار جلسه ای با حضور «درفشی» معاون محترم پشتیبانی و امور هماهنگی استانهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، «نوری زاده» مدیر کل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان ،حجت الاسلام و المسلمین پور نصیر مسئول دفتر محترم نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن هرمزگان و معاونین محترم  این بنیاد در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید .


به گزارش صبح ساحل، نوری زاده ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، گزارش کامل و جامعی از عملکرد بنیاد را ارائه نمودند. «پور نصیر» به ایراد سخن پرداخته و بنیاد مسکن را بنیادی انقلابی ولایی توصیف کردند و گفتند: باید برای خدمت به مردم همیشه آماده، حاضر به پیشقدم بوده و آنرا وظیفه خود بدانیم.

 در ادامه معاونین محترم بنیاد به ترتیب گزارش مختصری از عملکرد حوزه های مربوطه را ارائه نموده و در ادامه درفشی پس از شنیدن پیشنهادات و نظرات معاونین گفتند: بنیاد مسکن هماهنگی لازم با پژوهشکده سوانح طبیعی را داشته و به روز رسانی ساختار بنیاد مسکن و بهره گیری از خدمات تکنولوژی  اشاره کرد و همچنین بازنگری چارت سازمانی را خواستار شد. در پایان نیز به بحث و تبادل نظر با یگدیگر پرداختند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها