دستگیری باند سارقان منزل و اماکن خصوصی در بندرعباسرئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک باند 2نفره سارقان منزل و اماکن خصوصی در شهرستان بندر عباس خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، سرهنگ "عبد المجید کرمی" در بیان جزئیات خبر اظهار داشت: در در پي وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان و متواری شدن سارقان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان آگاهی قرار گرفت.
وي افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، سارقان شناسایی و با هماهنگی قضائی دریک عملیات ضربتی دستگیر و جهت انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت :در بازجویی های علمی و تخصصی بعمل آمده متهمان به 12 فقره سرقت در سطح شهرستان اعتراف کردند که و در بازرسی از مخفیگاه سارقان اموال سرقت شده کشف و ضبط شد.
سرهنگ کرمی با اشاره به شناسایی ودستگیری یک نفر مالخر اموال مسروقه از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعاليت غيرقانوني و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گريز، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليسي 110 اعلام تا در کمترین زمان نسبت به دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها