محسن رضایی به رئیسی تبریک‌ گفترضایی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در نامه ای پیروزی آیت الله رئیسی را تبریک‌ گفت.

        

به گزارش صبح ساحل، متن‌ پیام‌ به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، در مقابل چشم ناظران و تحلیلگران جهانی، یکبار دیگر ثابت کرد که ملت سرافراز ایران، در پاسداشتِ نظام اسلامی و تقویت اقتدار و امنیت آن، از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند و بی تردید این آزمون بزرگ، برگ زرین دیگری بر تاریخ مجاهدات ملت تاریخ ساز ما افزود.

این حماسه شکوهمند را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف و فداکار ایران و به منتخب ملت، برادر ارجمندم آیت الله جناب آقای حاج سیدابراهیم رئیسی تبریک عرض نموده، از محضر الهی، دوام توفیقات ایشان را در این مسئولیت خطیر، طلب میکنم.

پیام تبریک محسن رضایی به ابراهیم رییسی در شرایطی منتشر شد که هیچ آمار رسمی از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری از سوی مجریان انتخابات اعلام نشده است.

     

آن طور که برخی خبرگزاری ها گزارش داده اند محسن رضایی دیگر نامزد ریاست جمهوری پیروزی رئیسی را تبریک گفته است هر چند که برخی منابع دیگر این پیام را نادرست عنوان کرده اند.

اما کانال تلگرامی خبرگزاری مهر خبر محسن رضایی به رئیسی تبریک گفت را منتشر و سپس بدون هیچ توضیحی حذف کرد.

همچنین خبرگزاری مهر سایت اینترنتی محسن رضایی Rezaee.ir را به عنوان منبع خبر اعلام کرده اما در این سایت هم این خبر منتشر نشده است.

منبع:ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها