فوت 17 بیمار مبتلا به کووید 19 در هرمزگان/ 25 بیمار در وضعیت وخیم قرار دارنددکتر فاطمه نوروزیان، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، آخرین آمار کرونا در استان را اعلام کرد.

 

به گزارش صبح ساحل، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در نهمین روز از مرداد ماه ۱۴۰۰، با جان باختن ۱۷ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۶۹۹ نفر رسید. جان باختگان ۱۴ آقا و ۳ خانم در بازه سنی ۳۱ تا ۵۴ سال از شهرستان‌های بندرعباس، میناب، قشم، کیش، بشاگرد، سیریک و بندرلنگه بودند.


دکتر فاطمه نوروزیان گفت: امروز نیز ۲۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع هزار و ۴۷ نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند.


وی افزود: از مجموع بستری ها، ۱۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۵ نفر از آن‌ها وخیم است.


سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دز دوم واکسن آسترازینکا از چهارم مرداد در استان در حال تزریق است و تا ۲۴ ساعت گذشته دو هزار نفر از ۵ هزار نفری که واکسن آسترازینکا را دریافت کرده بودند، دز دوم را نیز دریافت کردند.


دکتر نوروزیان افزود: ۳ هزار نفر باقی مانده هم در روز‌های آینده با دریافت پیامک، دز دوم واکسن آسترازینکا را دریافت می‌کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها