لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور 

خلیج‌فارس میناب به قعرنشین باختتیم خلیج فارس میناب در هفته شانزدهم  لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور مقابل مهمان خود شکست خورد.
 
به گزارش صبح ساحل،  در هفته شانزدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور  تیم خلیج فارس میناب در ورزشگاه شهدای شهرکرد به دیدار  تیم صنعت ابریشم اصفهان  رفت و مقابل این تیم دو بر یک شکست خورد. 
در نیمه نخست تیم اصفهانی با یک گل از خلیج‌فارس میناب پیش افتاد. در نیمه دوم موسی صدیقی گل مساوی را برای قرمزپوشان مینابی به ثمر برساند اما این پایان کار نبود و تیم اصفهانی موفق شد در وقت های تلف شده گل دوم را هم به ثمر برساند تا دو بریک پیروز این دیدار باشد. 
در سایر دیدارهای هفته شانزدهم در گروه سوم تیم سپاهان نوین ایذه در خانه با ون پارس بدون گل مساوی شد.‌ ایمان سبز شیراز پنج بر سه فرهنگ رامهرمز را شکست داد. استقلال شوش در خانه با یک گل بازی را به خلیج فارس ماهشهر واگذار کرد و سپاهان نوین اصفهان دو بر یک یزد لوله را از پیش رو برداشت.
تا پایان بازی های هفته شانزدهم در گروه سوم تیم ون پارس اصفهان با ۳۳ امتیاز در مکان نخست ایستاده است. تیم خلیج فارس بندر ماهشهر با ۲۹ امتیاز در مکان دوم قرار گرفته است. سپاهان نوین اصفهان با ۲۸ امتیاز سوم است . تیم ایمان سبز شیراز با ۲۴ امتیاز در مکان چهارم ایستاده است .تیم سپاهان نوین ایذه با ۲۳ امتیاز پنجم  است.  یزد لوله با ۱۷ امتیاز ششم، خلیج فارس میناب با ۱۶ امتیاز هفتم، استقلال شوش با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل 
بهتر هشتم ،صنعت ابریشم اصفهان با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان نهم و تیم فرهنگ رامهرمز با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم های استقلال شوش و صنعت ابریشم  در مکان دهم جدول رده‌بندی ایستاده است. دیدارهای هفته هفدهم  لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور پنجشنبه چهاردهم مردادماه برگزار می شود که در این هفته تیم خلیج فارس میناب در خانه با تیم استقلال شوش بازی می کند. ون پارس نقش جهان میزبان خلیج فارس ماهشهر است. تیم فرهنگ رامهرمز از تیم سپاهان نوین اصفهان میزبانی می کند. سپاهان نوین ایذه به مصاف ایمان سبز شیراز می رود و تیم یزد لوله در خانه از تیم صنعت ابریشم اصفهان میزبانی می کند. 
بازی های هفته هجدهم و پایانی  سه شنبه نوزدهم مردادماه برگزار خواهد شد و تیم خلیج فارس میناب بیرون از خانه به دیدار  همنام ماهشهری خود می رود.‌ صنعت ابریشم اصفهان با فرهنگ رامهرمز ، استقلال شوش با یزد لوله ، سپاهان نوین اصفهان با  سپاهان نوین ایذه و ایمان سبز شیراز با ون پارس نقش جهان بازی می کنند.‌
لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۳۰ تیم در سه گروه در حال برگزار ی است و تیم خلیج فارس میناب در گروه سوم با تيم های سپاهان نوین اصفهان ، ون پارس نقش جهان اصفهان، صنعت ابریشم اصفهان ، استقلال شوش ، خلیج فارس بندرماهشهر ، فرهنگ رامهرمز ، سپاهان نوین ایذه ، یزد لوله و ایمان سبز شیراز هم گروه است. مسابقات این مرحله لیگ دسته سوم  به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و در پایان مسابقات در مجموع چهار تیم جواز حضور در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را کسب خواهند کرد. 
سه تیم از این چهار تیم، تیم های اول هر گروه خواهند بود و به صورت مستقیم صعود خواهند کرد. این مسابقات دو مرحله پلی آف خواهد داشت که تیم ها در این مرحله نیز رقبای خود را از طریق قرعه کشی خواهند شناخت. 
ابتدا در مرحله پلی آف اول تیم های دوم هر گروه با بهترین تیم سوم جداول سه گانه از لحاظ امتیازی به صورت رفت و برگشت به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت تیم های برنده در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با صعود به مرحله نهایی پلی آف دیدارهای این مرحله را به صورت رفت و برگشت برگزار می کند تا نهایتا برنده مجموع دو دیدار رفت و برگشت به عنوان تیم چهارم به لیگ دسته دوم صعود کند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها