224 واحد تعاونی مسكن در بندرعباس افتتاح شدمراسم افتتاح 224 واحد مسكونی با حضور معاون سياسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان برگزار شد.
به گزارش صبح ساحل، عصر امروز همزمان با پنجمین روز از هفته تعاون، با حضور «علی رئوفی»، معاون، سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، «هادی ابراهيمی»، مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعی هرمزگان و «عزیزاله کناری‌زاده»، فرماندار بندرعباس 224 واحد مسکونی مسکن مهر در بندرعباس افتتاح و تحویل خانواده ها و صاحبان شد.
«هادی ابراهيمی»، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در حاشیه افتتاح این پروژه اظهار داشت: در پنجمين روز از هفته تعاون  مجموعه 224 واحدی تعاونی مسكن مهر به بهره برداری رسید  كه دارای هشت بلوک و هفت طبقه است. وی افزود: اين سازه به صورت تمام صنعتی و تمام بتنی ساخته شده است  كه تنها مجتمع ساختمانی در استان هرمزگان است كه با این مکانیزم به بهره برداری رسیده است. ابراهيمی بیان كرد: در اين مجموعه مسكونی فضای بازی نیز برای كودكان تعبیه شده است و همچنین همه واحدها از پارکینگ برخوردار هستند.
مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعی هرمزگان اضافه كرد: این مجتمع مسکن مهر توسط شرکت  تعاونی مسكن چهار راه فلسطين تا شيلات بندرعباس ساخته شده است و خوشبختانه اسناد مالکیت واحد های این مجتمع نیز تحویل مالکین شده است.
   
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها