رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:

ناو گروه 75 ارتش، اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشترئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان : ناو گروه 75 ارتش جمهوری اسلامی ، اقتدار ایران اسلامی، در حکمرانی اقیانوسها(Oceans Governance)دنیا را به نمایش گذاشت.

        

به گزارش صبح ساحل،  رییس دانشگاه آزاداسلامی استان هرمزگان درپیامی بازگشت عزت آفرین  ومقتدرانه دریادلان ناوگروه ۷۵نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی را  ازپهنه اقیانوس اطلس، به محضر  مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ایی وملت غیورایران اسلامی تبریک وتهنیت گفت و افزود: ناو گروه 75 ارتش جمهوری اسلامی ، اقتدار ایران اسلامی را در دنیا به نمایش گذاشت.

احسان کامرانی در ادامه با اشاره به ، همت سترگ و اراده آهنین و مستحکم این دریادلان غیور و فداکار ارتش جمهوری اسلامی ایران که توانستند باردیگر با صلابت شاهد درخشش نظام جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی باشند . گفت : این افتخار مایه فخر و مباهات همه غیورمردان ایران اسبلامی است ، که درسیاست خارجی نظام ودر عرصه میدان و دیپلماسی عزتمندانه  به عنوان پشتوانه ایی عظیم وماندگار در تاریخ این سرزمین ثبت و ضبط خواهد شد.
وی در ادامه آورده است: اینجانب درهنگامه این دستاورد ورویدادبزرگ تاریخی، علمی و حکمرانی ،این بازگشت غرورآفرین را ارج نهاده وحضور تمامی فرماندهان وکارکنان خدوم ناوگروه ۷۵ را به میهن اسلامی  گرامی داشته و برای تک تک این بزرگ مردان وطن؛ آرزوی سلامتی و پیروزی دارم .
احسان کامرانی در این پیام افزوده است: این ماموریت ظفرمندانه، نشان از توان بالا ،آمادگی وقدرت داخلی نیروهای مسلح و همیشه درصحنه ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمام عرصه های نظامی دارد و به تاکید می توان گفت این رزمایش بین المللیی؛ ایران اسلامی رادرجایگاه برتر  و قدرتمند عرصه دریایی جهان قرادداده و دراین شرایط سخت تحریم نشان ازقابلیت اجرای ماموریت در هرنقطه ایی از آب های اقیانوسی توسط دریادلان  جان برکف وپرقدرت  اسلامی به خوبی و روشنی معنا یافته است.
در پایان این پیام ، با تبریک مجدد این افتخار آفرینی به  همه ملت غیور ایران  اسلامی به خصوص دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان،  متذکر شده است که با حرکت در مسیر آرمان های انقلاب و تلاش برای مایوس کردن دشمن در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی، فرهنگی،علم و فناوری و...  ، همیشه در صحنه علم و عمل حضور مقتدرانه داشته باشند و برای کسب قله های افتخار و بالندگی از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها