امارات نام 38 فرد و 15 نهاد را در فهرست تروریسم خود درج کردهیئت دولت امارات متحده عربی نام 38 فرد و 15 نهاد از جمله شهروندان عراق، ایران، لبنان، سوریه، عربستان و یمن را در فهرست تروریسم خود قرار داد.

         

به گزارش صبح ساحل، یه نقل از میدل ایست نیوز: دولت امارات متحده عربی، 38 فرد و 15 نهاد را در فهرست تروریسم خود قرار داد که مربوط به افراد، نهادها و تشکیلاتی است که حامی تروریسم هستند.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام) هیئت دولت امارات با صدور قطعنامه وزارتی شماره 83 سال 2021، نام این افراد و نهادها را در فهرست تروریسم خود درج کرد.

این خبرگزاری توضیح داد که این تصمیم در پی اهتمام امارات به هدف قراردادن و از کار انداختن باندهای مرتبط با تامین مالی تروریسم و فعالیت های آنها اتخاذ شد.

افرادی که بنابر این تصمیم به فهرست تروریسم امارات اضافه شده اند، شهروندانی از امارات، یمن، لبنان، عراق، سوریه، اردن، عربستان، ایران، روسیه، افغانستان، بریتانیا، هند، نیجریه، سنت کیتس و نافیس هستند.

هیئت های نظارتی امارات از این پس موظف هستند افراد و طرف های وابسته یا مرتبط با هرگونه رابطه مالی، تجاری یا فنی با این افراد را پیگیری و تعقیب کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها