۴۰۸ فوتی جدید کرونا در ایران؛ مجموع دوزهای تزریق شده به شمار ۳۷ میلیون و ۸۶۶ هزار و ۵۵۱ مورد رسیدوزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را اعلام کرد.

به گزارش صبح ساحل، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه_ اعلام کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۲۲ هزار و ۳۲۹ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به پنج میلیون و ۳۴۰ هزار و ۶۵۶ نفر رسیده است. ‬

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون چهار میلیون و ۶۲۷ هزار و ۷۲ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۸ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون ۱۱۵ هزار و ۱۶۷ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند. از شمار مبتلایان شناسایی شده، سه هزار و ۴۳۶ نفر بستری‌های بیمارستان به شمار می‌روند و هفت هزار و ۱۲۳ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

همچنین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _ سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه_ مجموعاً ۲۵ میلیون و ۹۳ هزار و ۷۸۴ نفر دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. تا امروز ۱۲ میلیون و ۷۷۲ هزار و ۷۶۷ نفر دوز دوم واکسن را نیز دریافت کرده‌اند.

با احتساب این تعداد مجموع دوزهای واکسن تزریق شده در کشور به شمار ۳۷ میلیون و ۸۶۶ هزار و ۵۵۱ مورد رسید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها