فوت 10 بیمار کووید19 در هرمزگان/ 19 بیمار در وضعیت وخیم قرار دارنددر ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۱۰ نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دو هزار و ۳۱۱ نفر رسید.

به گزارش صبح ساحل، «دکتر فاطمه نوروزیان»، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: جانباختگان ۴ آقا و ۶ خانم در بازه سنی ۲۶ تا ۹۷ سال از بندرعباس، میناب، قشم، رودان، حاجی آباد، بستک و بندرلنگه بودند. نوروزیان افزود: امروز با بستری شدن ۱۱۶ نفر دیگر، شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۴۹۵ نفر رسید. وی گفت: اکنون ۱۰۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۹ نفر از آن‌ها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در خصوص واکسیناسیون روستانشینان هم گفت: کارکنان مرکز بهداشت با همکاری سپاه ناحیه بندرعباس، افراد بالای ۱۸ سال را در روستا‌های با جمعیت زیر ۵۰۰ نفر علیه بیماری کرونا واکسینه می‌کنند. نوروزیان افزود: در برخی از روستا‌ها که فاصله زیادی تا مرکز دارند، کارکنان مرکز بهداشت با مراجعه به درب منازل واکسیناسیون را انجام می‌دهند و از مردم درخواست می‌کنیم در این زمینه همکاری کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها