رئیس هیات فوتبال بستک خبر داد 

چهار تیم از بستک در لیگ برتر هرمزگان توپ خواهند زد رئیس هیات فوتبال شهرستان بستک گفت: برای نخستین  بار چهار تیم از این شهرستان در لیگ برتر استان بازی خواهند کرد.
به گزارش صبح ساحل،  تیم های سیبه کوخرد، طوفان کوخرد، بهزیستی جناح و جنوب بستک در فصل جدید لیگ برتر فوتبال هرمزگان بازی خواهند کرد. 
فرخ محمدی رئیس هیات فوتبال شهرستان بستک بیان داشت: فوتبالیست شهرستان بستک با تلاش و پشتکار خود و حمایت های مردمی جواز حضور در لیگ های استانی و کشوری کسب نموده اند و همه این موفقیت ها  از ورزشگاه های شهرستان بستک می باشد که ورزشگاه تختی بستک به عنوان تنها محل برگزاری مسابقات استانی و کشوری با حداقل ترین استانداردها و با عمر پنجاه ساله مشکلات اساسی و زیرساختی فراوان دارد که با توجه به میزبانی های متعدد استانی و کشوری در آینده ای نزدیک نیازمند توجه ویژه و فوری مسئولین می باشد.
وی گفت: تیم فوتبال هرنگ بستک برای دومین سال در رقابت های لیگ زیرگروه دسته سوم کشور بازی خواهد کرد پس حالا که فوتبال بستک یک نماینده در فوتبال کشور هم دارد شایسته نیست که فوتبالیست های این شهرستان در چنین ورزشگاه های بازی کنند و لازم است که هر چه زودتر مشکلات ورزشگاه بستک برطرف شود تا دغدغه تیم های بستکی به خصوص تیم هرنگ برطرف شود. رئیس هیات فوتبال بستک اظهار داشت: فوتبالیست‌ها و باشگاه‌های ما توانسته‌اند با تلاش و همت خود مسیر صعودشان را ادامه دهند و امیدواریم ستاد کرونای شهرستان بستک با توجه به جدیت مسئولین برگزاری هیات فوتبال را در امر برگزاری مسابقات یاری کند و اگر میسر باشد بعد از حدود دوسال مسابقات را با حضور تماشاگران برگزار کنیم. 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها