قابلیت مسدودسازی مزاحمین به توییتر افزوده می‌شوداین حالت ایمن به گونه‌ای طراحی شده است که با فعال شدن آن در حساب توییتری در صورت استفاده از زبان‌های مضر در پاسخ‌ها، نقل قول توییت‌ها و اشاره‌ها در مکالمات خود باعث مسدودسازی خودکار و موقت کاربران به مدت 7 روز خواهد شد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، در ابتدا، این شرکت برنامه‌ای را برای گسترش کاربرانی که در آزمایشات اولیه مشارکت دارند را ارائه می‌دهد که در آن این ویژگی با تعداد کمی از کاربران مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. اگر به‌عنوان یکی از کاربرانی هستید که در آزمایش اولیه این ویژگی انتخاب شدید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات "حریم خصوصی و ایمن" حالت امن را روشن کنید.

جارود دوهرتی سرپرست محصول در توییتر گفت: حالت ایمن باعث مسدودسازی 7روزه حساب‌های کاربرانی که از زبان‌های بالقوه مضر مانند توهین یا اظهارات نفرت استفاده می‌کنند، خواهد شد. زمانی که این ویژگی در تنظیمات شما روشن شود سیستم‌های ما با در نظر گرفتن محتوای توییت و رابطه بین نویستنده و ارسال کننده توییت، احتمال تعامل منفی را ارزیابی می‌کنند.

فناوری ما روابط موجود را در نظر می‌گیرد بنابراین حساب‌هایی که دنبال می‌کنید یا اغلب با آنها ارتباط برقرار می‌کنید بطور خودکار مسدود نمی‌شوند. حساب‌هایی که توسط حالت امن به‌عنوان یک حساب مضر برچسب‌گذاری شده‌اند به دلیل توییت‌های خود بطور خودکار امکان دنبال کردن حساب‌های مورد نظر، ارسال پیام و مشاهده توییت‌های خود را ندارد.

این ویژگی جدید بخشی از تلاش‌های بزرگ توییتر برای جلوگیری از سوء‌استفاده در آن پلتفرم است، همچنین این شرکت توانایی خود را در "شناسایی و حذف محتواهای توهین آمیز" افزایش داده است.

یک سال قبل، ویژگی محدود کننده دیگری نیز توسط این شرکت معرفی شد که در آن به همه کاربران اجازه داده می‌شود تا کسانی که می‌توانند به توییت آنها پاسخ دهند را مشخص کنند بنابراین پاسخ‌های ناخواسته را محدود می‌کند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها