سارقان ۱۲خانه در میناب دستگیر شدندفرمانده انتظامی میناب گفت : یک گروه سه نفری با اعتراف به ۱۲فقره سرقت منزل در این شهرستان دستگیر شدند.

 

به گزارش صبح ساحل،  سرهنگ"عباس قاسمی افزود: در پی اعلام وقوع چندین مورد سرقت منزل در شهرستان بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی و پلیسی یک نفر از سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ قاسمی اضافه کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه سرقت شد اما با مشاهده اسناد و مدارک چاره ای جز بیان حقیقت ندید و به سرقت از منازل با همکاری۲ نفر دیگر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اظهار کرد: ماموران با توجه سرنخ های به دست آمده ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل اپنهان شدن ۲نفر دیگراز سارقان اعزام شدند و توانستند آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه متهمان به۱۲فقره سرقت اعتراف کردند، از شهروندان خواست تا از تجهیزات ایمنی برای نگهداری از اموال خود استفاده کنند و در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها