دبیر هیات فوتبال هرمزگان خبر داد

برگزاری کلاس های پیش فصل داوران به صورت وبینارکلاس های پیش فصل داوران فوتبال هرمزگان به صورت وبینار و آنلاین برگزار خواهد شد.

 

به گزارش صبح ساحل، اصغر معماری دبیر هیات فوتبال هرمزگان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا کمیته داوران و هیات فوتبال استان تصمیم گرفته اند کلاس های پیش فصل داوران که هر ساله قبل از شروع لیگ های استان در چند منطقه و به میزبانی هیات فوتبال شهرستان های هرمزگان برگزار می شد را به صورت وبینار و آنلاین برگزار نمایند.
وی بیان داشت: در این فصل از مسابقات مختلف فوتبال استان حدود ۱۳۰ داور قضاوت خواهند کرد که بر اساس برنامه ریزی کمیته و دپارتمان داوری استان کلاس های پیش فصل این داوران در چهار روز آن هم به مدت سه ساعت با تدریس عبدالمجید معماری مدرس رسمی فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد تا داوران به مثل سال های گذشته با آشنایی کامل از قوانین داوری وارد مسابقات بشوند. دبیر هیات فوتبال هرمزگان بیان داشت: تست های آمادگی جسمانی داوران استان هم توسط کمیته داوران و هیات های فوتبال شهرستان انجام شده است و هیچ داوری بدون کلاس های پیش فصل و تست آمادگی جسمانی مسابقات را قضاوت نخواهند کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها