392 کیلو مواد افیونی در میناب کشف شدفرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 392کیلو موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان میناب خبر داد.

  

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان میناب با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقادیر قابل توجهی مواد افیونی از میناب به سمت بندرعباس مطلع و شناسایی و دستگیری اعضای این باند را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران در قالب چندین تیم عملیاتی با رصد اعضای این باند به محل مورد نظر اعزام و حین کنترل و پایش خودرو های عبوری با شناسایی خودرو های مورد نظر که در حال جابه جایی محموله بودند، دستور ایست صادر کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: در این عملیات با تیزهوشی و سرعت عمل مأموران، سوداگران مرگ عرصه را بر خود تنگ دیده و در نهایت تسلیم ماموران انتظامی شده و هردو خودروی آنان متوقف شد.

سردار غلامرضا جعفری اذعان کرد: در این عملیات از قاچاقچیان 392کیلو تریاک که در یک دستگاه خودرو وانت و یک دستگاه پراید جاساز شده بود کشف و 2 متهم در این رابطه دستگیر شدند.

    

منبع:فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها