کشف ۵۴۳کیلو مواد مخدر در بندرلنگهفرمانده انتظامی استان از کشف ۵۴۳ کیلو موادمخدر از نوع تریاک و توقیف ۲دستگاه خودرو در شهرستان بندرلنگه خبر داد.
 
   
به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری در تشریح این خبر بیان داشت:در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر،ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر بندرلنگه از جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد افیونی در یکی از محورهای این شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود:ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی ضمن شناسایی دقیق محل تردد قاچاقچیان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با تشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان اذعان کرد:قاچاقچیان به محض رویت ماموران با ۲ دستگاه خودرو پژو و پرایداز محل متواری شدند که در یک عملیات ضربتی و پلیسی خودروها متوقف و در بازرسی از آن ها ۵۴۳ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به دستگیری ۴ متهم و توقیف ۲دستگاه خودرو در این عملیات تصریح کرد:برای مبارزه با پدیده قاچاق موادمخدر نیازمند عزم همگانی و مشارکت مردم با پلیس می باشیم و از شهروندان درخواست داریم هر گونه موارد مشکوک را با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها