ضرب‌الاجل یک هفته‌ای فرماندار بندرعباس جهت رفع مشکلات پمپ‌ بنزین‌هافرماندار بندرعباس گفت: فرصت یک هفته ای را به شرکت توزیع نفت داده ایم تا جهت پیگیری و رفع خرابی های نازل های بنزین اقدام کند و تیم بازرسی از جایگاه سوخت نیز بطور مستمر موضوع را رصد و نتیجه را به این فرمانداری اعلام خواهند کرد.

 

به گزارش صبح ساحل، عزیزاله کناری در پی شلوغی برخی جایگاه‌های پمپ بنزین در سطح شهرستان صبح امروز بصورت سرزده به همراه  سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی استان هرمزگان از چند جایگاه عرضه سوخت شهر بندرعباس بازدید به عمل آورد و علت شلوغی جایگاه‌ها را از نزدیک بررسی و جهت رفع مشکل نیز تذکرات لازم را داد.

فرماندار بندرعباس در حاشیه این بازدید افزود: در بازدید امروز مشخص شد حجم بالایی از شلوغی های جایگاه‌ها به علت خرابی نازل های توزیع سوخت جایگاهای است که در بررسی اولیه مشخص شد کوتاهی شرکت انحصاری تامین و توزیع و تعمیر سامانه های هوشمند علت اصلی این مشکلات است که از شرکت پخش استان انتظار است تا نظارت ها را بیشتر و هوهشمندانه تر نماید.

کناری تصریح کرد: فرصت یک هفته ای را به شرکت توزیع نفت داده ایم تا جهت پیگیری و رفع خرابی های نازل های بنزین اقدام کند و تیم بازرسی از جایگاه سوخت نیز بطور مستمر موضوع را رصد و نتیجه را به این فرمانداری اعلام خواهند کرد.

وی در پایان با توجه به بازدید امروز از پمپ بنزین در حال تعمیر شهر نمایش، خاطرنشان کرد: برای فعال سازی این جایگاه فرصت ۱۰ روزه به مدیر آن داده ایم تا با کار شبانه روزی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیرات و فعال سازی جایگاه خود اقدام کند و شرکت پخش فرآورده های نفتی و شهرداری نیز باید همکاری لازم را با این جایگاه داشته باشند.

غیرقابل انتشار: 1
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها