واریز وام ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگانمدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری، از واریز وام ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان خبر داد. 

  


به گزارش صبح ساحل، علی خدامی در گفتگو با شبکه خبر گفت: امروز برای بیش از ۲۳ هزار نفر از بازنشستگان کشوری وام ضروری به مبلغ ۱۰ میلیون تومان با سود چهار درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه واریز می‌شود.\r\n

وی بیان کرد: در تلاشیم برای ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، مبلغ وام به ۱۲ میلیون تومان افزایش یابد.

وام‌هایی که دیروز و امروز واریز شد

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری روز گذشته نیز گفته بود وام حمپاد تا عصر چهارشنبه و وام ضروری تا پنجشنبه به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

خدامی با اعلام این خبر گفت: سومین مرحله پرداخت تسهیلات طرح حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری فرزندان بازنشستگان کشوری موسوم به حمپاد، برای حدود ۷۳۶ نفر از افراد مشمول تا عصر چهارشنبه ۳۱ شهریور به حساب بازنشستگان عزیز واریز می‌شود.

به گفته وی، مبلغ سه میلیون تومان برای پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و مبلغ پنج میلیون تومان نیز برای پایان‌نامه‌های مقطع دکتری پرداخت خواهد شد.

خدامی در ادامه گفت: نوبت چهارم وام ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان موسوم به وام ضروری نیز برای ۲۳ هزار و ۲۷۱ نفر از بازنشستگان مشمول تا ظهر پنجشنبه اول مهر، واریز می‌شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها