در اولین روزکاری استاندار جدید؛

مدیرکل مخابرات استان و مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان جدید معرفی شدندبا شروع به کار استاندار جدید هرمزگان، معاون اداره کل مخابرات استان یزد امروز به عنوان مدیرکل مخابرات استان هرمزگان معرفی شد.

به گزارش صبح ساحل، صبح امروز «مهدی دوستی»، استاندار جدید هرمزگان در اولین روز کاری خود مدیرکل جدید مخابرات هرمزگان را پذیرا خواهد بود.

پس از کش و قوس‌های فراوان بر سر انتصاب استاندار بومی، حالا معاون مخابرات یزد امروز به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه هرمزگان معرفی خواهد شد.

«امیر یگانه»، مدیر مخابرات هرمزگان در طول بیش از ۴ سال مدیریت خود در این جایگاه با همکاری خانواده مخابرات موفق به راه‌اندازی بیش از ۱۱۰۰ تکنولوژی جدید ارتباطی و ایستگاه جدید در استان و اجرای بیش از ۸۰۰ کیلومتر فیبر نوری شد که یکی از دوره‌های درخشان این حوزه است. همچنین مخابرات هرمزگان از وضعیت زیان‌ده در سال‌های گذشته نیز خارج شد.


با وجود چندین معاون توانمند در مخابرات هرمزگان انتظار آن بود که اولین تغییر در دوره جدید با رشد یکی از این نیروهای درون استانی  صورت می‌گرفت که متاسفانه چنین نشد. امیر یگانه نیز احتمالا راهی وزارت ارتباطات خواهد شد.

همچنین خبر رسیده که مدیر جدید پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان نیز از شیراز منصوب شده است.

«فضل‌الله اکبری» به عنوان مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان منصوب و حکم وی نیز 19 مهرماه صادر شده است.

منبع: تجارت جنوب/ آخرین خبر

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها