واکسن آنفلوانزای بازنشستگان کشوری تامین شدمدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان هرمزگان، شرایط تامین هزینه تهیه و تزریق واکسن آنفلوانزا برای بازنشستگان کشوری را تشریح کرد.

      

به گزارش صبح ساحل، محمد تقی جلیلی بهابادی از تامین هزینه تهیه و تزریق واکسن آنفلوانزا برای بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: هزینه‌های اسناد از ابتدای مهر ۱۴۰۰ به بعد مشمول پرداخت خواهد بود و با توجه به اعلام وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، توزیع واکسن صرفا با ارائه کارت ملی انجام می‌شود.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و شیوع بیماری کرونا و لزوم تزریق واکسن آنفلوانزا برای افراد با بیماری‌های زمینه‌ای و دارای سن بالا، هزینه‌های مربوط به تهیه و تزریق واکسن آنفولانزا (از ویزیت تا تزریق تا ۱۰۰ هزارتومان) برای هر بیمه شده، با ارائه مستندات از طریق بیمه آتیه سازان حافظ قابل پرداخت است.

وی با اشاره به مدارک مورد نیاز بازنشستگان برای ارائه به شرکت آتیه سازان حافظ، دستور پزشک عمومی درصورت مراجعه به پزشک، رسید معتبر خرید واکسن از مراکز مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان و گواهی مبلغ بابت تزریق واکسن از جکله این مدارک نام برد.

      

منبع:ایلنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها